Deveroux R18

Deveroux R18

Nejtenčí hodinky ve své kategorii

Deveroux R18 představují elegantní a velmi lehké hodinky, které mohou zdobit dámskou i pánskou ruku. Díky unikátní tloušťce pouhých 7,9 mm a nízké hmotnosti o nich nebudete na ruce ani vědět. 

Velkou výhodou je možnost měnit ciferník z nepřeberného množství stylů, včetně vlastní fotografie, kterou pořídíte mobilním telefonem. Nechybí samozřejmě ani notifikace či upozornění na příchozí hovor, stejně jako řada fitness funkcí.

Hlavní přednosti

● Elegantní design
● Tloušťka pouhých 7,3 mm
● Vyhledání ztraceného telefonu 
● Zobrazení jména volajícího
● Vlastní ciferník
● Voděodolnost IP67 

Přehledná aplikace QWatch

● Přehledné grafy
● Správa notifikací
● Sociální sítě
● Sledování srdečního tepu
● Sledování tlaku
● Spánkový režim

Podle vašeho stylu

Vyberte si vzhled, který bude vyhovovat přesně vašim představám. Deveroux R18 se prodává s koženým páskem v černé nebo růžové barvě, nebo ocelovým stříbrným páskem. Šířka řemínku je 20 mm, délka 240 mm. Pohodlně se tedy vejde na jakékoliv zápěstí.

Opravdu tenký

Displej vás při nošení nebude absolutně nijak obtěžovat. Jeho tloušťka je totiž pouhých 7,3 mm, takže o něm na ruce takřka nebudete vědět. Deveroux R18 díky tomu patří k nejtenčím hodinkám, které si můžete pořídit.

Elegance na vašem zápěstí

Deveroux R18 patří bezesporu k nejelegantnějším chytrým hodinkám, které se dají v současné době pořídit. Tenký design, odolnost IP67, zdravotní funkce a výdrž baterie až 5 dnů z nich dělají opravdu skvělé smartwatch.

Ciferník na přání

Kulatý plně dotykový displej o velikosti 1,1" přináší jemnou grafiku, rychlou odezvu a velmi přehledné rozhraní. Stylový design je podpořen možností úpravy vzhledu ciferníku.

Jednotlivé ciferníky si prohlédnete nejdříve ve svém mobilním telefonu a následně je přenesete stiskem jednoho tlačítka na displej hodinek, takže můžete vzhled hodinek proměňovat třeba každý den.

Displej jaký chcete

Pokud vám nebude vyhovovat široká nabídka přednastavených ciferníků, můžete si jednoduše vytvořit vlastní. Deveroux R18 totiž umožňují mít na ciferníku libovolnou fotografii z vaší galerie. Jednoduše si vyberte snímek, který se vám líbí a nastavte si jej jako svůj nový displej na hodinkách Deveroux R18.

Jednoduché ovládání

Ovládání hodinek Deveroux R18 je opravdu hračka. Nemusíte kvůli němu složitě studovat návod. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Pohybem prstu do jednotlivých stran vyvoláte příslušné menu. Poté na danou funkci stačí klepnout prstem a okamžitě se spustí. Zkrátka nic složitého.

Funkce, které využijete

Základní funkce hodinek Deveroux R18 jsou docela obvyklé – najdete zde počítadlo kroků, kalorií či jednoduché měření vzdálenosti nebo alarm na dlouhou dobu sezení. Deveroux R18 ale má co nabídnout i pro sledování zdraví nebo spolupráci s chytrým telefonem.

Spolupráce se smartphonem

Deveroux R18 samozřejmě umí spolupracovat s chytrým telefonem. Hodinky se párují s mobilem prostřednictvím aplikace Qwatch, ve které můžete přesně nastavit, jak se mají hodinky chovat, včetně výběru typů upozornění, které chcete dostávat. Samozřejmostí je upozorňování na příchozí hovory.

Sportovní parťák

I přes elegantní design nezapomněl Deveroux R18 na sportovní funkce. K dispozici je celkem šest sportovních módů: chůze, běh, turistika, silové cvičení, jízdní kolo a raketové sporty.

Displej může během sportu zobrazovat až pět různých údajů. Nechybí klasické údaje o spálených kaloriích nebo připomínka pohybu.

Měření tepu a tlaku

Hodinky Deveroux R18 nabízejí kontinuální nebo okamžité měření tepové frekvence a orientační měření hodnoty tlaku. Údaje vidíte na displeji mobilního telefonu nebo v mobilní aplikaci.

Spánkový režim

Díky přítomnosti spánkového režimu budete mít skvělý přehled o kvalitě svého spánku. Získáte informaci o délce hlubokého spánku, která je zásadní pro regeneraci organismu i době lehkého spánku a celkově prospanému času.

Šikovná aplikace

Mobilní aplikace Q Watch nabízí kromě jednoduchého spárování s telefonem i podrobné sledování fyzických aktivit nebo naměřených zdravotních hodnot. Vše můžete vidět nejenom jako okamžitou hodnotu, ale také v rámci grafu za delší časové období.

Přes aplikaci si také nastavíte klidový režim bez zasílání upozornění, nebo do hodinek dostanete nejaktuálnější firmware.

Specifikace

Typ hodinek
ZnačkaDeveroux
ModelR18
Barevné kombinacečerná + černý kožený řemínek
růžová + růžový kožený řemínek
stříbrná + ocelový milánský řemínek
Displej
Typ a velikostIPS, 1,1"
Rozlišení240 × 240 px
Počet ciferníků17
Vlastní fotografie na displejiAno
Funkce, aktivity, notifikace
Hlavní funkceKrokoměr, vzdálenost, spálené kalorie,
tepová frekvence, tlak, okysličení krve, spánkový režim
Sportovní režimyBěh, chůze, turistika, cvičení, jízda na kole, raketové sporty
NotifikacePříchozí hovory, SMS, aplikace, sociální sítě
Další funkceDálková spoušť fotoaparátu telefonu, funkce Najdi telefon,
budík (vibrace), ovládání hudby, zobrazení počasí, budík
Rozsvícení displeje otočením rukyAno
Rozměry hodinek a řemínku
Rozměry hodinek42 × 42 × 7,3 mm
Délka řemínku (včetně hodinek)240 mm
Vyměnitelný řemínekAno
šířka 20 mm
Parametry
Výdržaž 10 dnů Stand-By
až 5 dnů standardní používání
Kapacita baterie180 mAh
NabíjeníMagnetický kabel
VibraceAno
VoděodolnostIP67
Bluetooth5.0
Podporované systémy:Android 5.1 a vyšší
iOS 8.0 a vyšší
AplikaceQ Watch
Obsah baleníHodinky Deveroux R18 
Nabíjecí magnetický kabel 
Návod v češtině a slovenštině
Telefon / Email

702 142 452
info@satomar.cz
www.deveroux.cz

Firma

Satomar, s.r.o.
IČO: 29201586
DIČ: CZ29201586

Adresa

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika