Aplikace a manuály

Manuál na model SW9.
Manuál na model H3.
Manuál na model H5.
Manuál na model P1 a P2
Manuál na model MY10 
Manuál na model KW10 Pro 
Manuál na model R18 
Manuál na model CF18 Pro
Manuál na model P18

Popis programu HPlus Watch (pro modely H3 a H5)

Popis programu H Band (pro modely P1 a P2)

Obecné dotazy

 • Jak zjistím sériové číslo u hodinek Deveroux H3?
  Na hodinkách se přepněte na poslední obrazovku, prostřednitvím které je možné hodinky také vypnout. Za nápisem HFit se nachází sériové číslo.  
 • Jak spáruji hodinky Deveroux H3 s mobilním telefonem?
  Spárování provedete pomocí aplikace HPlus Watch. Otevřete položku Nastavení - Bluetooth. Zde klepněte na řádek s hodinkami (vypisuje SN hodinek). Tím je spárování dokončeno. Na hodinkách je provedené spárování indikováno lehce pozměněnou ikonkou Bluetooth. O správném propojení se můžete přesvědčit i na mobilním telefonu v Nastaveni - Bluetooth.  
 • Jak nastavím čas na hodinkách Deveroux H3?
  Čas se nastavuje přes doprovodnou aplikaci HPlus Watch. Jakmile jsou hodinky spárovány, přebírají čas z mobilního telefonu.  
 • Jak nastavím dobu spánku na hodinkách Deveroux H3?
  Hodinky berou čas spánku automaticky. Doba je nastavena od deváté hodiny večerní do deváté hodiny ranní. 
 • Jak přepnu mezi okamžitým a celodenním sledováním tepu na hodinkách Deveroux H3? 
  Přepnutí je možné provést pouze přes doprovodnou aplikaci. Hodinky jinak měří pouze okamžitou tepovou frekvenci. Celodenní měření tepové frekvence je na hodinkách indikováno symbolem + nad ukazatelem srdce, na displeji s měřením srdečního tepu. 
 • Jak postupovat, když se mi hodinky Deveroux P1/P2 odpojily od mobilu a nejdou znovu připojit? 
  Doporučujeme na mobilním telefonu vypnout a znovu zapnout Bluetooth. Popř. přes menu Nastavení - Bluetooth znovu zařízení propojit. 
 • Co přesně znamená voděodolnost IP67 u hodinek Deveroux H5 a P1? 
  Čísla znamenají stupeň odolnosti proti vniknutí prachu a vody. Konkrétně, číslo 7 značí možnost ponoření do vody o hloubce 1m max. na 30 minut. Pozor, skutečně se jedná o ponoření. Náraz vodního sloupce z tekoucí sprchy nebo vodovodního kohoutku může mít větší tlak, než na jaky je displej hodinek vyrobený! 
 • K čemu slouží ikonku lupy v telefonu u hodinek Deveroux P1 a P2? 
  Jedná se o funkci pro rychlé nalezení telefonu. Stačí na této obrazovce držet několik sekund boční tlačítko (P2), popř. dotykový displej (P1) a telefon začne vydávat zvuk. Poté jej již snadno najdete.